GARANTİ KAPSAM VE ŞARTLARI

1-) Garanti kapsamı , montaj ve üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıldır. Montaj hatalarına karşı garanti montajın tarafımızdan yapılması halinde verilir. Montajı kendisi yapan bayii yada müşteri montaj hatalarından dolayı oluşabilecek arızalardan kendisi sorumludur. Arızalı ürün şirketimize şahsen getirilmelidir.Garanti yol ve kargo ücretlerini kapsamaz.
2-) Montaj yapıldıktan sonra ürünün güvenli şekilde muhafaza edilmesi ( Motorun altına beton yapılarak su , toz ve haşereden muhafaza edilmesi vs.) müşteriye aittir. Yapılmamasından oluşacak hatalar garanti kapsamına girmez. Motor ve dişli gurubu dahil WD40 yağlayıcı sprey dışında gres kesinlikle kullanılmaz.Toz vb. pislikleri çeken diğer yağlayıcılar sisteme zarar verir.Tespiti halinde oluşacak arıza kapsam dışıdır.


3-) Müşterinin yada 3.Şahısların ürüne müdehale etmesi , elektrik voltajının yüksek yada düşük gelmesinden kaynaklanan arızalar , yada sisteme gelen elektriğin sigortasının atması yada kesilmesi garanti kapsamı içinde değildir.


4-) Garantiden değişecek ürünün değişim süresi 30 işgünüdür.


5-) Cihaz ve aksamların dış yüzeyinin bozulması , kırılması , çizilmesi , tahmil tahliye ve sevkiyat esnasındaki hasar ve arızalar garanti kapsamı dışındadır.


6-) Tabii afetler , (sel deprem , yıldırım ve yangın) garanti kapsamı dışındadır.


7-) Faturası kayıp olan ürünler garanti kapsamında değildir.Garanti için fatura ibrazı istenebilir .


8-) Cihazı satın alan müşteriler , yukarıdaki kuralları kabul etmiş sayılır.